Mal Varlığının Araştırılması İstendikten Sonra Paylaşımlarını Silen Özlem Öz’ün Mal Kaçırdığı İddia Edildi!

Dilan-Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından Avukat Feyza Altun oklarını Özlem-Tayyar Öz çiftine çevirmişti. Lüks hayatlarıyla dikkat çeken Öz ailesinin mal varlıklarının araştırılması konusu sosyal medyada gündem olurken, çiftin paylaşımlarını silmeye başlaması dikkat çekmişti. Bugün ise Özlem Öz ile ilgili bomba gibi bir iddia ortaya atıldı.

Avukat Feyza Altun, dava süresince yakından takip ettiği Dilan-Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından dikkatleri Özlem-Tayyar Öz çiftine çekmişti.

Bu dikkat çekmeden önce de Instagram’da 2,5 milyon takipçisi bulunan Özlem Altınok Öz ve eşinin lüks hayatları daima göz önündeydi.

Özlem Altınok Öz’ün kendisine ait bir güzellik salonu ve bir e-ticaret sitesinde dükkanı var. Eşi Tayyar Öz ise kendisine ait klinikte sülük, hacamat, dolgu ve botoks gibi farklı işlemler yapıyor.

Bu mesleklerle kısa sürede bu lüks hayata nasıl ulaştıklarına Feyza Altun tarafından dikkat çekilmesinin ardından pek çok sosyal medya kullanıcısı mal varlıklarının MASAK tarafından araştırılmasını istemişti.

Tüm bu iddialar ve sosyal medya kullanıcılarının araştırma isteklerinin ardından Özlem-Tayyar Öz çiftinin paylaşımlarını silmeye başlaması çok konuşulmuştu.

Feyza Altun da attığı hikayede Özlem Öz’ün 25’e yakın paylaşımını sildiğini ve ürün tanıtımlarını azalttığını belirtti.

Bu olaydan sonra Feyza Altun, Tayyar Öz’e ait kliniğin internet sitesinde yabancı isimli doktorların çalıştığını belirtmiş; bunun üzerine internet sitesinde sadece Dr. Tayyar Öz’ün adı görünecek şekilde bir düzenleme yapılmıştı.

Bugün Dilan-Engin Polat davasıyla adını duyuran Gazeteci Seher Sultan Özlem Öz hakkında bomba gibi bir iddia ortaya attı.

İddiaya göre Özlem Öz gün içinde yaklaşık 1 saatini noterde geçirmiş. Bu da Gazeteci Seher Sultan’da “mal kaçırdıkları” şüphesini uyandırmış.

Siz bu iddialarla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir