Setur’dan Yazı Bitiremeyenlere Özel Sıcak Rota Önerileri

Koç Topluluğu şirketlerinden Setur, sonbahar mevsiminde yazı yaşamaya devam etmek isteyenlere özel rotalar öneriyor.  Setur, 7 Ekim 2023 ’e kadar yapılacak rezervasyonlarda geçerli olan kampanyası ile sıcak rotalar yanı sıra yıl sonuna kadar farklı tarihlerde dünyanın çok farklı noktalarına yönelik seçili yurt dışı turlarını odabaşı 5.000 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. 

 

Müşteri memnuniyetinde üst üste 3. kez turizm sektörü birincisi* olan Setur, yıl sonuna kadar farklı tarihlerde dünyanın pek çok bölgesine düzenleyeceği turlar için 7 Ekim 2023’e kadar yapılacak rezervasyonlarda çok avantajlı fiyatlar sunduğu yeni bir kampanya başlattı. Kampanya ile seçili turlarda odabaşı 5.000 TL’ye varan indirim tatil severleri bekliyor. Yaz mevsimini sonbaharda da yaşamaya devam etmek isteyenlere özel öneriler sunulurken, yıl sonuna kadar Güney Afrika Safari Turu, Japonya, Kamboçya gibi bambaşka kültürlere açılan rotalar ön plana çıkıyor.  

 

Uzak Doğu, Afrika, Güney Amerika ve Küba turları

 

Setur’un yazı uzatan rota önerileri arasında Ekim-Kasım aylarında Bangkok & Pataya otantik turu, Bangkok- Phuket-Phi Phi Tayland’ın İncileri Turları, Mısır Kadim Rotalar turu, Vietnam & Kamboçya turu,  Güney Afrika Safari Turu ve Japonya & Kore Turu bulunuyor. Aralık ayında ise Küba Devrim Rotası, Güney Amerika’nın en özel ülkelerinden birini keşfetme imkanı sunuyor. Dünyanın farklı köşelerini keşfetmeye olanak tanıyan turlar, odabaşına 3.000 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Yazı henüz bitiremeyenler, birbirinden değişik kültürlerde tatilini geçirmek isteyenlere özel fırsat farklı lokasyon seçenekleri ile dikkat çekiyor.

 

7 Ekim 2023 tarihinde sona erecek olan kampanya, Setur web sitesi (setur.com.tr), Setur Mobil, Çağrı Merkezi ve Satış Acenteleri üzerinden yapılacak olan seçili yurt dışı tur rezervasyonlarında geçerli oluyor.

 

Avrupa rotaları

 

Kampanyaya dahil seçili turlar arasında Avrupa da yer alıyor. Şimdiden tatilini planlamak isteyen kültür turu meraklıları için önerilen İspanya Trio Tarihi rotalar turu odabaşı 1.500 TL’den başlarken Alpler’de 5 Ülke Turu, Benelüx & Fransa & Almanya Turu, Büyük İspanya & Endülüs Turu, Büyük İtalya Turu ve Sicilya Turu gibi Avrupa ülkelerine yönelik farklı turlar odabaşı 3.000 TL’den sunuluyor. 

 

Setur Avrupa’ya düzenlediği turların bazılarını ise İzmir çıkışlı olarak başlatıyor. Tatil hiç bitmesin diyenler için Noel pazarlarını kapsayan Almanya & Fransa & İsviçre Turu, Alpler’de 5 Ülke Turu, eğlence isteyenlerin tercihi Brüksel & Brugge & Paris & Disneyland Turu ve Noel’de Paris’i yaşamak isteyenlere önerilen Paris turu oda başına 1.500 TL’den başlarken, Benelüx & Paris & Alsace & İsviçre ve Almanya Turu 3.000 TL’den sunuluyor. 

 

*Müşteri memnuniyetinde sektör birinciliği, bağımsız araştırma şirketi SIA Insight’ın Eylül-Ekim 2022 döneminde 1.507 katılımcı ile, kantitatif araştırma yöntemleri kullanılarak 9 turizm acentesi üzerinden değerlendirilen müşteri memnuniyet araştırmasının toplam memnuniyet endeksi sonucuna göredir. Bu sonuca göre Setur, 2020 yılından bu yana üç yıldır müşteri memnuniyetinde kesintisiz lider konumda yer almaktadır. 

 

SETUR HAKKINDA

1964 yılında Koç Topluluğu bünyesinde kurulan Setur, turizm alanında yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü ile otel satışı, IATA uçak bileti satışı, vize hizmetleri, kongre ve seminer organizasyonları ve yurt dışı eğitim başlıklarında hizmetler sunuyor.

 

Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en köklü ve en yaygın markası olan Setur Duty Free, tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında yaklaşık 22 bin metrekarelik alanda, 21 bölge 56 mağazasıyla gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapmaya devam ediyor.

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir