Vivo’nun yeni serisi ve TWS 3e kulaklıkları yakında geliyor

Vivo, 14 Aralık’ta Çin’de saat 14:00’te Vivo S18 serisi akıllı telefonlarını tanıtacağını doğruladı. Bu seride Vivo S18e, S18 ve S18 Pro olmak üzere üç model yer alacak. Ayrıca, marka S18 serisiyle birlikte Vivo TWS 3e TWS kulaklıklarını da tanıtacak. İşte bu cihazların resmi olarak doğrulanmış tüm detayları.

Vivo S18e, S18 serisinin başlangıç modeli olacak ve düz bir ekran ile yuvarlak bir kamera modülüne sahip olacak. Bu modül, OIS destekli çift kamera kurulumu ve Aura LED flaşa sahip olacak. Yukarıdaki görsel, cihazın 4.800mAh batarya kapasitesine ve 80W şarj desteğine sahip olduğunu doğruluyor. 7.69mm kalınlığında olacak S18e, Bulut Gazlı Beyaz, Parıltılı Mor ve Yıldızlı Gece Siyahı gibi renk seçeneklerine sahip olacak.

Vivo’nun yeni serisi ve TWS 3e kulaklıkları yakında geliyor

Vivo S18 ve S18 Pro ise biraz farklı özellikler sunuyor. Vivo’nun Marka ve Ürün Stratejisi Genel Müdürü Jia Jingdong, Vivo S18’in Snapdragon 7 Gen 3 yonga setine sahip olduğunu, S18 Pro’nun ise daha güçlü Dimensity 9200 Plus ile donatıldığını açıkladı. Ayrıca her iki telefonun da Huaxia Kırmızısı, Siyah, Mor ve Deniz Yeşili gibi renk seçeneklerine sahip olacağını belirtti.

S18 Pro, 50 megapiksel ön kameraya ve çift yumuşak LED flaşa sahip. Ayrıca arkada 50 megapiksel (Sony IMX920, ana) + 50 megapiksel (Samsung JN1, ultra geniş) + 12 megapiksel (Sony IMX663, portre) üçlü kamera birimine sahip. Vivo S18 serisi, portre fotoğrafçılığını ve diğer özellikleri geliştirebilen altı milyar parametreli Blue Heart AI modeli ile donatılacak.

Vivo S18 ve S18 Pro, S18e’den farklı görünüyor. Standart ve Pro modeller, 120Hz yenileme hızını destekleyen kavisli kenarlı OLED bir ekrana sahip. Her iki cihazın da 80W şarj desteğiyle gelmesi bekleniyor. Bazı raporlar, Pro modelinin 100W şarj desteği sunabileceğini iddia ediyor.

Vivo TWS 3e kulaklıkların tasarımını açıklayan şirket, henüz bu cihazın ana özelliklerini doğrulamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir